które feromony polecacie ?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Macie jakies takie już sprawdzone feromony, które możecie polecić? Bardoz bym prosil o takie informacje które feromony polecacie bo czytałem sobie o tym tu i tam, ale zazwyczaj tych opinii i rodzajów jest tyle, ze można się w tym wszystkim pogubić, także dajcie znac jak możecie gdzie to kupic najlepiej.

Odpowiedzi:

  1. Wedlug mnie to najlepiej jak sobie to kupisz na stronie feromony.pl bo ja się kiedyś trochę o nich dowiadywałem to wychodzi, ze to jest taka strona dystrybutora feromonów w Polsce, wiec mysle ze powinny być oryginalne. Na razie kupowałem tylko jeden rodzaj, ale się nie zawiodłem i wydaje mi się ze większość feromonów tam powinna być dobra.

    Odpowiedz
  2. Cięzko powiedzieć które polecam bo to zależy cego potrzebujesz.Sprawa jest taka, ze te deobre feromony to się dziela na takie do podrywu, do biznesu i jeszcze są takie na codzien, na przykład jak do pracy chcesz je stosować, wiec wybór jest ogromny. Jeśli chodzi o podryw to ja mogę ci polecić pheromax, bo kosztuje wcale nie tak dużo, a na długo starcza i ja jestem zadowolony z efektów, ale wybór two.

    Odpowiedz
  3. Wlasnie te pheromax są o tyle dobre, ze wydają się być nieco uniwersalne. Stosuje je na imprezy i w pracy i w obu przypadkach widać efekty, a wcześnie miałej btb, też są niezłe, ale one ewidentnie działały tylko na podryw bo tak na co dzień to nie widze efektów ich działania, ale oba są generalnie spoko tylko według mnie pheromax faktycznie wychodzą troszkę taniej. Co do miejsca to tez wlasnie na feromony.pl brałem bo to u xródła to większa pewność, ze oryginał.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz