feromony the edge – opinie ;/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Witam was wszystkich! Są tutaj może jakie osoby, które stosuja sobie feromony?> Mam pytanie do tych co stosuja feromony the edge bo czytałam opinie, ktorwe sa na necie i ludzie raczej sobie je chwala, ale jestem ciekawy co wy myślicie bo wole mieć pewność co by kasy bez sensu nie wydac.

Odpowiedzi:

  1. Generalnie to to sa feormony zapachowe co dla mnie jest trochę wada bo mnie zazwyczaj nie podobają się te zapachy feromonów i wlasnie w przypadku the edge tez tak jeste,m ze tak średnio mi podchodzą. Co do działania to jednak jest spoko i biorac pod uwagę to ze cena jest niska jak na inne feromony to mysle ze warto, ale zapach niestety taki sredni, przynajmniej dla mnie.

    Odpowiedz
  2. Nie no zapach to jest w miare spoko,m ja wlasnie lubie te zapachowe bo ine pachna inaczej niż traycyjne perfumy i to jest tak jakby trochę taka odskocznia od tego co na codzien bo mnie się już mocno znudzily te wszystkie tradycyjne zapaszki, ale oczywiście jak chcesz. Po tych the edge bardzo rosnie u mnie pewność siebie, a dziewczyny najczęściej się usmiechaja do mnie i sa zainteresowane rozmową, wiec jak dla mnie super.

    Odpowiedz
  3. Wydaje mi się ze one sa wlasnie dobre dla osob bardzo nieśmiałych bo ja do takich kurde naleze…wcześniej feromony nie dawaly tyle pewności siebie, przynajmniej nie te co kupowałe, a the edge dzialaja jakby mocniej, nie wiem dlaczego, ale z nimi dużo latwiej mi się gada z dziewczynami. Ja kupowałem to na stronie feromony.pl i generalnie to tam ci polecam robic zakupy bo to dystrybytor feromonów to wiesz ze nie zostaniesz oszukany bo na rynku jest niestety masa podróbek.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz