walutomat – koszty ;/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Znajda się tu jacys użytkownicy walutomatu? Chce wiedzieć ile kosztuje samo korzystanie z tej strony? Już trochę o nich poczytałem, ale teraz nie wiem czy faktycznie warto jak się doda te wszystkie koszty?

Odpowiedzi:

  1. Kosztów to tam nie ma zbyt dużo. Jeśli chodzi o walutomat to nic sobie wezmą 0.2% prowizji od twojej wymiany, nie jest bardzo mało, ale z drugiej strona ta prowizja nie jest tez jakos bardzo wysoka, bo przynajmniej nie dla mnie. Nie wiem jak jest na innych stroanch w sumie.

    Odpowiedz
  2. Prowizja jest w miare spoko, patrząc na inne strony. Oprócz tego strona sama z siebie nie ma wiece kosztów, zapłacisz co najwyżej za przelewy, ale to już koszty samego banku gdzie masz konto.Walutomat ma swoje konta w kilku bankach, jak masz w innym niż oni to zapłacisz prowizje od przelewu.

    Odpowiedz
  3. Za rejestracje konta i później korzystanie z walutomatu tez nie ma zadnych oplat, chyba ze teraz cos wprowadzili, ale nic mi o tym nie wiadomo. Generalnie jak dla mnie to prowizja jest niska i jak się dobrze przemysli kurs wymiany to można na tym zarobić.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz