co to jest walutomat??

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ktoś może mi w ogóle wytłumaczyć co to jest ten cały walutomat? Bo dużo się o tym teraz mówi i tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co chodzi?

Odpowiedzi:

  1. Walutomat to taki internetowy kantor walut, ale działający na nieco innej zasadzie. Tutaj nie wymieniasz tak po prostu kasy za kurs oferowany przez kantor tylko składasz swoją ofertę, ustalasz kurs wymiany i czekasz aż ktoś się zgłosi, system przydzieli odpowiedniego kandydata do wymiany.

    Odpowiedz
  2. Składasz ofertę w formie wymienię walutę X na Y. Przelewasz kase na takie swoje osobiste konto i wtedy ustalasz kurs takiej wymiany. W tabeli masz podane aktualne kursy walut, ale możesz ustalić własny. Trzeba jednak pamiętać, że jak się mocno zaniży kurs to może być problem ze znalezieniem chętnego na taka wymiane.

    Odpowiedz
  3. Z tymi ofertami to macie racje, ale nie do końca jest tak, ze czekasz na to az ktoś się zgłosi na taka wymiane. Każdy w serwisie walutomat ustawia swoje oferty, a potem system przeszukuje i dobiera je do siebie, dopasowuje żeby było dobrze. Cyli to system znajduje ci kandydara, który spelnia twoje wymagania związane ze zlozoną ofertę. Genralnie fajna strona.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz