exbino – opinie i spostrzeżenia. Co myślicie?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3]

kurcze mam taki maly probelm bo chciałem sobie zalozyc konto na exbino i zacząć inwestować tam pieniądze, ale ostatnio trafiłem na negatywne opinie o tej stronie i teraz już nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Możecie mi powiedzieć czy na pewno jest wszystko ok z tym exbino? Mam nadzieje, ze te opinie to po prostu od jakich ludzi co się nie znają…

Odpowiedzi:

 1. Szczerze ci powiem, ze ja nie mam zielonego pojęcia czemu niby ktoś mialby napisac negatywne opinie na ten temat bo ja akurat jestem zadowolony z tej strony. Inwestuje się pieniądze w miare wygodnie i wiadomo ze zawsze jest jakies ryzyko ze inwestycja się nie uda bo przecież jakby było inaczej to chyba nie byłoby biednych osob na tym swiecie…oplat nie ma dużo, a na pewno nie spotkałem się poki co z ukrytymi także mysle ze jest ok.

  Odpowiedz
 2. Ja mysle ze to wlasnie ci ludzie co tam traca pieniądze pisza negatywne opinie, ale niestety trzeba być przygotowanym na to, ze nie zawsze będzie szlo dobrze i nie każdy musi mieć szczęście do tego żeby inwestować swoje pieniądze. Tak ja uważam przynajmniej. Jeśli chodzi o to exbino to poki co dwa razy wyplacalem z depozttu swoje pieniądze i nie było problemów, wiec nie wydaje mi się ze oszukują.

  Odpowiedz
 3. Jeśli chodzi o jakies uwagi to ja mam tylko i wyłącznie do samego dzialu pomocy, który by mógł być troszkę lepiej obajsniony bo na przykład po jego przecyztaniu dalej nie rozumiałem czym są opcje binarne. Poza tym to już jest ok według mnie, troszkę tam inwestowałem pieniędzy i poki co jestem do przodu, ale tam jest o tyle dobrze, ze można tez samemu ustawiac sobie te opcjhe i tym samym wybrać na jakim poziomie jest zabezpieczenie w razie złego zainwestowania. Oczywiście im większe zabezpieczenie tym mniejszy zysk z inwestycji, ale ja wole to sobie jakoś wypośrodkować.

  Odpowiedz
 4. sluchajcie, mam nadzieje ze są tutaj ludzie, którzy inwestują swoje pieniądze na stronie exbino? Mam takie pytanie jeśli chodzi o kwestie podatkowe. Jak to jest z inwestycjami, czy ja się później musze z tego rozliczać czy nie?

  Odpowiedz
 5. generalnie to jest tak, ze samo exbino cie nie rozlicza i na stronie jest napisane ze każdy użytkownik musi już sam się odpowiednio rozliczać w swoim kraju zamieszkania, czyli cała odpowiedzialność spoczywa na tobie. Biorac pod uwagę kwestie prawne to trzeba się rozliczać z tych pieniądze bo to sa niejako twoje dochody, a to czy ty to zrobisz zależy już od tego czy chcesz czy nie. Może nikt cie nie podpierdzieli, ale jeśli znajdzie się jakiś uczciwy to możesz mieć problemy.

  Odpowiedz
 6. to exbino według mnie podchodzi pod rozliczenie podatkowe z tytułu inwestowania na giełdzie, chociaż w tym wypadku są to opcje binarne, a wiec noi tak nie do końca bo inwestuje się w spadki lub wzrostu kursu czy wartości, ale tak czy inaczej uzyskujesz w ten sposób dochód i musisz się z tego rozliczać, ale faktycznie exbino pozostawia to w twojej gestii.

  Odpowiedz
 7. na twoim miejscu poszedłbym do urzędu skarbowego i po prostu się dowiedział jak to wygląda. Swoją drogą sam zamierzam niedługo się tam wybrać bo tez chce zacząc inwestować na exbino i nie wiem jak to jest z roliczeniami, a wole być ok z podatkami bo później są problemy. Tak bym zrobil na twoi mmiejscu, ale to jak chcesz.

  Odpowiedz
 8. Potrzebuje trochę pomocy jeśli chodzi o strone exbino, bo zamierzam zacząc tam inwestować swoje pieniądze, ale tak naprawdę nie wiem jak tam grać. Może mi ktoś pomóc? Chodzi mi o to jak zacząć tam swoją przygodę?

  Odpowiedz
 9. wiesz co, ogólnie jak chcesz to po zarejestrowaniu swojego konta będziesz mógł skorzystać z opcji demo, masz tam pełną funkcjonalnośc, możesz inwestować tylko ze korzystasz niejako z kasy wirtualnej nic na tym nie tracisz, wiec najlepiej jak sobie zaczniesz od tego. Do tego dzial pomocy jak dla mnie jest dobrze rozbudowany i możesz do nich zadzownic tez i się zapytać, ja pare razy dzwoniłem to naprawdę idzielają dość dobrych informacji.

  Odpowiedz
 10. tak, ale jeśli chodzi o demo to nie dodales jedne, według mnie ważnej rzeczy. Chodzi o to, ze jak chcesz zacząć korzytac z tego konta demo to i tak musisz wplacic tam kase, to jest według mnie trochę głupie. Potem jakuruchomisz konto demo to możesz dyspinować wirtualnie połową tego co wpłaciłeś na depozyt. Wedlug mnie zamiast się w to bawic to lepiej do nich zadzownic, albo skorzystać z kursó indywidualnch, jak masz konto trader to dostajesz 3h takiego kursu w miesiącu za darmo/

  Odpowiedz
 11. ogólnie to tak naprawdę jest to dosyć prosta sprawa. Tam masz liste proponowanych opcji, wybierasz sobie to co cie interesuej do zainwestowania. Widzisz czas kiedy się zakończy ta oferta, czyli po tym czasie będziesz już wiedział czy zarobiles czy nie. Dalej masz wysokość zysku w procentach jeśli dobrze wytypujesz.Wybierasz czy kurs spadnie czy wzrośnie, ustalasz ile inwestujesz i już. Jak się trochę nauczysz to potem może sobie sam robić takie opcje binarne, według własnych kryteriów.

  Odpowiedz
 12. ja uważam ze strona jest calkiem fajna pod tym względem, żegeneralnie te opcje binarne to dla mnie coś nowego. Wczesniej to nawet nie miałem pojęcia ze istnieje coś takiego, a teraz jak w tym jestem już jakiś czas to nawet spoko sprawa. Musisz być swiadomo jednak tego, ze według mnie tu jednak dużo zależy od szczęścia, a nie od strategio, ale może za krótko w tym siedze.

  Odpowiedz
 13. strategia jak strategia, ale wiedza rynkowa jednak troszkę się tutaj przydaje, tak ja uważam przynajmniej. Troche znam podstaw jeśli chodzi o na przykład kursy walut i uważam, ze wiele razy mi to pomogło dobrze wytypować, ale jednak wiadomo, ze kursy w ciągu dnia potarfia skakać i czadem ciężko trafic, ale ja mogę polecić te strone, szczególnie jak chcesz po prostu sobie dorobić, bo według mnie kokosów to się tam nie zarobić.

  Odpowiedz
 14. nie no to jest wlasnie bardziej do takiego delikatnego inwestowania, jak dla mnie fajna sprawa wlasnie dla tych co nie mają zbyt dużo kasy bo tez mogą spróbować swoich sił. Kursy według mnie są troszkę marnie przygorowane, ale o jedyna wada jakiej się do tej pory dopatrzyłem i ogólnie to tez jestem zadowolony, aczkolwiek z zyskami to różnie to bywa, ale jak na razie podliczając łącznie jestem na plus.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz