Pożyczkomat – warto współpracować?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

pozyczkomatFirma Pożyczkomat, działająca w krajach skandynawskich oraz Europy Środkowej, dostarcza pozabankowych i krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Pożyczki udzielane są za pośrednictwem strony internetowej, na której Klienci mogą osobiście dobrać wysokość pożyczki oraz okres na jaki pieniądze są pożyczane. Firma zapewnia swoich Klientów o dostępności 24 godziny na dobę przez cały rok.

Pożyczkomat - opinie z forum:

 1. Nie wiem, mnie to się wydaje, ze firmy tego typu to jakies oszustwo jest…Niby opinie ta firma ma całkiem niezłe, ale jak patrze na koszty tych pożyczek to po prostu nie wierze…przecież w bankach jest dużo lepiej?

  Odpowiedz
  • Akurat jeśli chodzi o pozyczkomat to nie uważam, ze jest to oszustwo. Ta firma jest dość popularna i już 2 razy u nich pozyczalem to zawsze wszystko było ok. Skoro lepiej ci w banku to idz sobie tam i tyle…

   Odpowiedz
 2. W banku może jest i lepiej jeśli chodzi o koszty, ale w tym wypadku warunki udzielenia pozyczki są dużo bardziej przystępne. Nie musisz przedstawiać tylu dokumentów, nie sprawdzają wiele rzeczy, w sumie to dają kasę na ładne oczy…nie wiem, sam korzystałem i jestem zadowolony, wiec nie uważam, ze to oszuści.

  Odpowiedz
  • Po prostu takie krótkie pozyczki w sumie na dowód są ryzykowne i dlatego tyle kosztują. Jak ktoś potrzebuje na już pieniędzy i bank nie daje to wlasnie wtedy takie firmy są dobre.

   Odpowiedz
   • Właśnie, podobno chwilówki się łatwo bierze, ale czy na pewno tak jest? Czy na przykład pozyczkomat to sprawdza bik podczas akceptacji wniosku? Szkoda w ogóle ze w przypadku takich pożyczek nie da się na raty rozbijac, chyba ze się mylę.

    Odpowiedz
 3. Właśnie miedzy innymi dlatego jest łatwiej niż w banku, pożyczkomat nie sprawdza historii w biku, nie interesuej ich to jak idzie spłata kredytów innych, znaczy się chybna tak jest. Co do rat to niestety nie da się, na 31 dni możesz maksymalnie odroczyć płatność.

  Odpowiedz
 4. No nie sprawdzają bik faktycznie, mogą ci krd sprawdzić teoretycznie, ale pewnie tez nie zawsze to robią. Co do rat to możesz przedłużać okres spłaty. Jak masz pożyczkę na 30 dni to możesz przedłużyć o następne 30 i płacisz wtedy trochę za to.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz