Dom maklerski BDM – czy warto podjąć współpracę?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3]

bdmDom Maklerski BDM działa na rynku kapitałowym w Polsce od 1993 roku i oferuje swoim klientom szereg usług związanych z działalnością brokerską, bankowością inwestycyjną i zarządzaniem portfelami inwestycyjnymi.

Firma zapewnia kompleksową obsługę inwestycji i dysponuje własnym kapitałem obrotowym. BDM działa na podstawie zezwoleń KNF.

Dom maklerski BDM - opinie z forum:

 1. Czy ktoś z was korzystal może już z usług tego domu maklerskiego? Wlasnie chce skonczyc wspolprace z takim jednym biurem, które mnie strasznie irytuje i szukam czegos nowego. Chętnie poznam wasze komentarze o nich bo trochę mało informacji w internecie, ale firma wydaje mi się profesjonalna.

  Odpowiedz
  • Ja już kilka lat jestem z nimi i musze ci powiedzieć, ze to w sumie pierwsza firma z która zacząłem wspolrpacowac jeśli chodzi o inwestycje. Byłem kompletnie zielony z tematy, ale dużo mnie nauczyli, wiec według mnie warto.

   Odpowiedz
 2. Troche minusem dla mnie jest to, ze maja za wysokie prowizje, ale to może zależy od osobistych preferecni. Z drugiej jednak strony pomoc ich jest naprawdę profesjonalna i nie mogę się doczepić. Duze zwroty mam z inwestycji, ale nie jest źle.

  Odpowiedz
 3. Ogolnie wiadomo, ze inwestycje się zawsze wiaza z pewnym ryzykiem, wiec nie myśl sobie, ze jakiś dom maklerski może zdzialac cuda. Jak się na rynku cos nagle zalamuje to nie ma mocnych. Usługi tej firmy według mnie są jednak godne uwagi/

  Odpowiedz
 4. Duzy plus według mnie to ze maja spory kapitał własny. Na bdm.com.pl możesz sobie sprawdzić ze jest tego dużo, a to według mnie dobrze o firmie swiadczy.

  Odpowiedz
 5. Czy warto korzystać z pomocy firmy bdm jeśli chodzi o bankowość inwestycyjną? Dajcie znać co sądziecie o tym bo jestem naprawdę ciekawy i potrzebuje dobrych usług tego typu.

  Odpowiedz
 6. Dla mnie jest ok wszystko, wcześniej korzystałem z usług innej firmy to naprawdę niby pomagają i w ogole, a nie dalo się do nich dodzwonić…tutaj nawet jak twój doradca nie am czasu to mowi ze oddzwoni najszybciej jak się da i faktycznie to robi. Co do kloiento korporacyjnych to nie wiem.

  Odpowiedz
 7. Korzystam z usług tego biura. Jeżeli chodzi o obsługę klienta zdecydowanie na plus, minus ze notowania oparte są na javie, którą często trzeba przeinstalowywać, ale zawsze można zadzwonić na infolinię tam pani cierpliwie udzieli pomocy jak przez to przebrnąć można powiedzieć że poprowadzi za rękę 🙂 nigdy nie spotkałem się z sytuacją że spuszczono mnie na „drzewo”. minus prowizje mogłyby być niższe plus ze jest aplikacja na telefon. Szkoda ze zrezygnowali z portfela tygodniowego. Generalnie ja polecam. I zgadzam się z opinią powyżej jako nieliczni oddzwaniają.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz